Sylwia Kubryńska wrzuciła na blogu temat pierwszej spowiedzi i ogromnego lęku dziecka przed obnażeniem własnej intymności, godności przed obcym człowiekiem po drugiej stronie konfesjonału. Kiedy pisałam przypadkiem leciał mi w tle soundtrack do The Mission; bardzo odpowiedni klimat 😉 U nas było jeszcze gorzej (mówię tu o połowie lat 80), bo na wsi ksiądz zna …
Czytaj dalej „Dziecko, spowiedź, grzech śmiertelny i problemy wiary”